Prefabrik
 

Şantiye Konteyneri, Mimari Proje, İkinci El Konteyner, Depo Konteyneri, Yemekhane, Yatakhane


Prefabrik Şantiye Konteyner Resim Galerisine Hoşgeldiniz


İstanbul İzmir Ankara, Türkiye ve Tüm Ülkelerde Şantiye Konteynerleri
Şantiyeler inşaat sektörüne hitap eden bir yapı olmasına rağmen tam bir çalışma alanıdır. Çoğu zaman geçici olarak kurulan ve geçici olarak yerleştirilen ürünlere ihtiyacı olan şantiye yapılarında prefabrik ürünler kullanılır. Kalıcı ve daim olan şantiye yapılarında ise yerleşim planlaması stabil olmadığı için yine prefabrike yapılar kullanılmaktadır. Çalışanların yemekhane ve yatakhane ihtiyaçlarından, banyo, duş, WC ve tuvalet ihtiyacına kadar en basit temel ihtiyaçları prefabrik yapılar ile çözümlenir. Şantiye konteynerleri her amaca uygun olarak üretildiği gibi standart üretimlerede sahiptir. 4 kişilik prefabrik yemekhane ve prefabrik yatakhane yapılarından 120 kişilik prefabrik yemekhane ve prefabrik yatakhane yapılarına kadar standart üretimler mevcuttur. İstekler doğrultusunda alan sıkıntısı mevcut ise, tek katlı olabileceği gibi çok katlı prefabrik yapıların üretimide gerçekleştirilmektedir. İstanbul, İzmir, Ankara ve tüm Türkiye'ye sevkiyat olanağı sağlayan Prefabrik TV firması, aynı zamanda uluslararası normlara sahip olduğu için dünyanın herhangi bir ülkesinede sevkiyat gerçekleştirebilicek büyüklükte bir firmadır. ISO ve TSE sertifikalarına sahip, DIN standartlarında olan tüm prefabrik şantiye yapıları, aynı zamanda demontabl yani demonte edilebilir niteliktedir. Büyüyen ve güçlenen hacme paralellik sağlanılması gerektiğinde kolayca büyütülebilir iş sahaları oluşturulur. Dilerseniz yüzeysel olarak büyüyebilecek fabrika ve iş sahaları oluşturulabileceği gibi, kat olarak veya yükseklik olarakta hacmi arttırılabilir. Böylece büyüyen iş gücünü stabil etmiş olursunuz. Prefabrik şantiye yemekhaneleri için lavabo ve WC çözümler, prefabrik şantiye yatakhanesi için banyo, duş, lavabo, WC çözümleri, prefabrik kapalı sahalar için özel dayanıklılık ve iklim şartlarına direnç gösteren çelik konstrüksiyon yapı, temelde minimize edilmiş, yüksek maliyet gerektirmeyen beton temel ve bu temele prefabrik yapıyı bağlama metodları ile şirket bütçesini sarsmak yada ek bütçe ayırmak zorunda kalmazsınız. Şantiyeler için soğuk hava depoları, sıcak hava depoları, malzeme, ihtiyaç ve sarf depoları, çalışma alanları ve ofisler için prefabrik bina yapılarınıda üreten ve pazarlayan firmamız, teorik olarak ömür boyu kullanım garantisi ile ürünlerini pazarlar. Standart kullanım şartlarında, yanmazlık, yapıya göre ısı ve ses yalıtım, depreme ve doğal afetlere dayanıklılık gibi özelliklerede beraberinde sahip olacağınız prefabrik şantiye yapıları, çalışma ve iş sektöründeki başarınız için vazgeçilmez ihtiyaçlardandır.

Yapı Rehberi Prefabrik TV, Hangar, Çelik Yapı, Prefabrik Depo Proje ve MimarlıkPrefabrik yapı projeleri bilgisayar ortamın mühendislerimiz tarafından hazırlanmakta olup, kar yükü testlerinden arazi uygunluk testine kadar birçok denetimlere maruz kalır. Yağmur ve rüzgar şiddeti dahil depreme ve doğal afetlere dayanıklılık testlerini başarıyla geçen ve daha sonra projesi çıkartılan çelik yapılar, en son mimarlık ve dizayn teknolojisi kullanılarak üretimine geçilir. Estetik ve şık olan, tek tipten birçok tipe kadar seçenekleriyle zenginleştirilen çelik konstrüksiyon yapılar kurulacakları arazi şartlarına göre yeniden optimize edilmeden üretilmezler. Örneğin İstanbul'a kurulacak çelik hangar ile Kars'a kurulacak çelik hangar arasında malzeme farkından ziyade, malzemelerin teknik özelliklerinin değiştirilmesi gerekebilir. Doğal şartlara göre yüzey alanı büyük yapılarda çatı ve taşıyıcı sistem değişiklik gösterebilir ve bu fiyata yansıyabilir. Fakat bu onun çok çok pahalı olacağı yada çok çok ucuz olacağı anlamına gelmez. Kullanılan mimari teknolojinin yanında AR-GE departmanımız tarafından sürekli güncel ve yeni teknolojiler ile donatılan prefabrik yapılar şantiye ortamında kullanıma hazır hale getirilir ve iyileştirilir. Teknolojiye açık olan ve sürekli kendini yenileyen Prefabrik TV firması, sürekli güncel olan yeniliklerin takipçisidir. Proje aşamasında kullanılan bilgisayar programları, gelişmiş gerçeklik testleri uygulayan ve gerçek cevapların bulunduğu projeleri üretir. Daha sonra üretimine geçilen çelik konstrüksiyon profil ve ekipmanları ile temel olarak büyük çaptaki çalışma sahası, iş sahası, hangar v.s. yapının taşıyıcı sistemi oluşturulur. Dilenirse fibercement ile iç ve dış kaplaması gerçekleştirilen prefabrik yapılar, estetik ve görünüş açısındanda şirketinizin portföyünü yansıtır. Ciddiyetin önemli olduğu konularda ve plaza gibi büyük, gösterişli yapıların isteklerinde teknolojik, ayrıca estetik çözümleri üreten Prefabrik TV, iş konusundaki ciddiyetini ortaya koyar. İnşaat şantiyeleri ve ağır sanayi şantiyelerindeki kablolama ve elektrik tesisatları TSE belgeli olmakta, günümüz standartlarında su geçirmez ve yanmaz tesisat kullanım prosedürüne uygun olarak üretilmektedir. Tasarımlarını ve standart mimari ürün tiplerini oluşturan özel departmanımızın size sunacağı özel çözümler, defalarca kere kalite kontrolden geçerek, uygunluk normlarına paralel tutulur. Yapı rehberi olan firmamızı aynı zamanda şantiye yapı rehbri olarakta sizlere telefondan, web üzerinden hizmet vermektedir. Dilerseniz İstanbul ve İzmir'deki showroom'larımıza gelerek müşteri temsilcilerimiz ile tüm isteklerinizi konuşabilir, yaptıracağınız prefabrik yapı hakkında fiyatlandırmalar ve teknik detaylar alabilirsiniz. Şantiye binası, şantiye konteyneri, şantiye yemekhanesi, şantiye yatakhanesi, şantiye hangarları, şantiye çelik yapıları, şantiye depoları ve tüm prefabrik şantiye yapı çözümlerini tarafımızdan öğrenebilir, arzularınıza göre çözümler üretebilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır.© 2008 Prefabrik TV

Yasal Uyarı : http://www.prefabrik.tv (bundan sonra Prefabrik TV olarak anılacak) ile 3. şahıs (tüzel-özel) (bundan sonra Kullanıcı olarak anılacak) arasında geçen iş bu sözleşmedeki kurallar, siteye girilmesi ve içeriğin kullanılması ile resmi olarak kabul edilmiş sayılmaktadır. Genel olarak içerik, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu (Bkn: http://www.basbakanlik.gov.tr)'na aykırı olacak hiçbir nitelikte içerik barındırmaz.Fibercement Kaplama Yazılı veya sözlü bildirimler dahil Yapı Prefabrik TV'ye ait hiçbir içerik hiçbir amaçla dağıtılamaz, kopyalanamaz ve kaynak olarak gösterilemez. Prefabrik TV holding düzeyinde bir yaptırıma sahip kabin olduğu sebebiyle, Istanbul/Kartal 13. Noterlik'i tarafından içeriği tescillenmiştir. Bu bilgiler soyut veya somut varlıklar tarafından okunmamış dahi olsalar tamamen geçerlidir, gizli değildir, bilgilendirme ve kabul edilmesi maksadıyla açık (görünür) haldedir. konteynerler Yasal anlamda gereken her işleme maruz olmuş ve dijital bir sözleşme olarak kopyalanmıştırPrefabrik Yapı ve KonteynerKonteynerler
Prefabrik Ev ve Villa
Prefabrik Evler
Polyester Kabin & Hebo City
Modüler Kabin
Fibercement, TurkSiding, Hekimboard
Fibercementlam